Anasayfa      Hakkımızda      Ürünler      Sektörler      Destek      İletişim                                                                                 

 

Ürünler

   Yazılım Geliştirme

 

 

Polimak endüstriyel uygulamalar için yazılımlar geliştirmektedir. Endüstriyel tesislerde bulunan pompa, motor, vana, sensor, dozaj cihazlarının kontrolü için gerekli olan PLC, otomasyon panoları ve yazılımlarının geliştirilmesi, hareket kontrolü, grafik tabanlı tasarım yazılımları, CAD, CAM, CAE yardımcı yazılımları, inşaat, makina mühendisliği ile ilgili yazılımlar ürün gruplarımız arasındadır.

 

 

AutoCAD ve IntelliCAD kullanıcıları için geliştirilen Autolisp ve VBA tabanlı yardımcı yazılımları kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Polimak tarafından geliştirilen yazılımlardan bazıları şunlardır:

- CNC Simülasyon ve Hata Kontrol Yazılımı: Bu yazılım, CNC kullanıcıları için geliştirilmiştir. CNC tezgahı ile talaşlı imalata başlamadan önce tezgahın yapacağı işlemler bilgisayar ekranında üç boyutlu olarak denenmektedir. Muhtemel G kodu yazım hataları, takımın aynaya çarpması, takım ofset hataları gibi bir çok hata program tarafından önceden belirlenmektedir. Böylece tezgaha işi bağlamadan yüksek maliyetlere sebep olabilecek hatalar ve kazalar önlenmiş olacaktır.

- DRO Link, Konvansiyonel Freze Tezgahları İçin Koordinat Ölçme Sistemi (CMM): Bu yazılım yardımı ile konvansiyonel freze tezgahlarına bağlı dijital koordinat ölçme cihazlarının yetenekleri arttırılmıştır. Parça ölçümleri için kullanılan koordinat ölçme cihazlarının (CMM) yaptığı işi parçayı tezgahtan hiç sökmeden yapma imkanı sağlanmıştır. Parça geometrisi bu yazılım ile tezgah üzerinde ölçülerek CAD programlarına aktarılabilir, ölçü kontrolü yapılabilir veya bilgisayarda çizilen bir parçanın koordinat bilgileri, koordinat ölçme cihazına aktarılabilir.

- Dişli Pompa Tasarım Yazılımı: Bu yazılım ile düz dişli ve iç dişli pompaların, yıldız pompaların dişli geometrileri hesaplanır.

 

 

Endüstriyel Çözümler

Hammadde Taşıma ve Dozajlama Sistemleri

Havalı Taşıma ve Dozajlama Sistemleri

Yazılım Geliştirme

 

Ekipman ve Parça Üretimi

Dişli ve Redüktör

Hava Kilidi / Hücre Tekeri

Akış Kontrol Yön Klepesi

Hava Körüğü (Blower)

Jet Filtre

Çuval Boşaltma Sistemi

Big Bag Boşaltma Sistemi

Silo Ekipmanları

Silo Kontrol Sistemi

Helezon Konveyör

Dolum Körüğü

Vidalı Kriko

Özel Tasarımlı Makinalar

Anasayfa

Hakkımızda

Ürünler

Sektörler

Destek

İletişim

 

 

Polimak Grup Endüstriyel Üretim San. AŞ.